Rychlé informace


23. června 2010
Výsledek turnaje starších přípravek najdete v aktualitách.

20. června 2010
Vložil jsem poslední výsledky letošní sezóny.

16. června 2010
Hráči starší přípravky budou hrát v neděli 20.6.2010 turnaj. Podrobnosti v aktualitách.

14. června 2010
Videa za zápasu s Vyškovem jsou zpracovaná na stránkách.

13. června 2010
Naposledy v anketách dejte hlas hráči utkání s Vyškovem. Hlasujte do čtvrtka.

13. června 2010
Dohrávka mužstev starších a mladších žáků se Želešicemi bude sehrána 19.6.2010.

13. června 2010
Se soutěží se "A" tým rozloučil remízou s Vyškovem.

13. června 2010
Nedařilo se týmům žáků, starší i mladší prohráli v Moutnici.

11. června 2010
POZOR, tentokrát jdeme na fotbal v neděli !


Kolik nás tu bylo od 1. listopadu 2009

TOPlist
Partneři klubu FC Slovan Rosice
Palackého náměstí 13, Rosice město Rosice
Palackého 177, Tetčice obec Tetčice
Medkova 6, Brno ENORM, a.s.
Palackého 28, Tetčice OMNITECH spol s.r.o.
Hybešova 320, Rosice ESET, s.r.o.
Tyršova 75, Rosice KOVOVÝROBA MAREK A SYN s.r.o.
TVARŮŽEK RUDOLF – KOVOTVAR TVARŮŽEK RUDOLF – KOVOTVAR
Na Drahách 150, Zbýšov NEKUŽA MILAN
Brněnská 1027, Rosice ROMAPOL, s.r.o.
Křiby 310, Tetčice CRLÍK JOSEF
Vodova 28, Brno GAUSSIS, s.r.o.
Pod Oborou 1078, Rosice TVARŮŽEK ZDENĚK
Nádražní 60, Tetčice PILA TETČICE a.s.
Rosická 100, Tetčice RUSÍN & spol. spol. s r.o.
Jamborova 49, Brno ELMOZ, a.s.
Mlýnská 13, Brno ZAMAZAL ml. & spol., s.r.o.
Brněnská 577, Šitbořice PRAMOS, a.s.
Za Sokolovnou 424, Telnice Ing. KNOL MIROSLAV
Stará Osada 571, Zastávka BERGER s.r.o.
Křiby 338, TETČICE TUŠL VÁCLAV – INSTALACE
Brněnská 1244, Rosice MPS MOTO s.r.o.
RAVEANE ZDENĚK, Křiby 207, Tetčice
Rozpis zápasů: MUŽI "A" - podzimní část
Jít na rozpis jarní části
1. kolo 9. srpna 2009
Domácí Hosté Výsledek
RosiceŽďár n.S.1:3
Slovácko "B"Otrokovice1:0
NapajedlaVyškov1:0
RousínovTřebíč0:1
KoniceBoskovice2:0
PelhřimovUherský Brod0:0
Velké MeziříčíProtivanov3:1
ŠardiceBlansko4:1
2. kolo 16. srpna 2009
Domácí Hosté Výsledek
Slovácko "B"Rosice4:0
OtrokoviceBlansko3:0
ProtivanovŠardice1:3
Uherský BrodVelké Meziříčí0:1
BoskovicePelhřimov3:3
TřebíčKonice2:2
VyškovRousínov1:3
Žďár n. S.Napajedla3:0
3. kolo 23. srpna 2009
Domácí Hosté Výsledek
RosiceOtrokovice2:0
NapajedlaSlovácko "B"1:2
RousínovŽďár n. S.0:1
KoniceVyškov3:0
PelřimovTřebíč1:2
Velké MeziříčíBoskovice0:1
ŠardiceUherský Brod0:0
BlanskoProtivanov0:1
4. kolo 30. srpna 2009
Domácí Hosté Výsledek
RosiceNapajedla2:1
OtrokoviceProtivanov3:2
Uherský BrodBlansko3:3
BoskoviceŠardice0:6
TřebíčVelké Meziříčí3:0
Žďár n. S. Konice2:1
Slovácko "B"Rousínov9:2
VyškovPelhřimov1:3
5. kolo 5. září 2009
Domácí Hosté Výsledek
RousínovRosice1:1
NapajedlaOtrokovice0:4
KoniceSlovácko "B"1:0
PelhřimovŽďár n. S. 3:0
Velké MeziříčíVyškov1:1
ŠardiceTřebíč4:0
BlanskoBoskovice0:0
ProtivanovUherský Brod1:0/td>
6. kolo 12. září 2009
Domácí Hosté Výsledek
RosiceKonice1:1
OtrokoviceUherský Brod2:1
BoskoviceProtivanov5:2
TřebíčBlansko1:4
VyškovŠardice0:1
Žďár n. S. Velké Meziříčí5:1
NapajedlaRousínov2:0
Slovácko "B"Pelhřimov1:2
7. kolo 20. září 2009
Domácí Hosté Výsledek
PelhřimovRosice2:4
RousínovOtrokovice1:1
KoniceNapajedla0:3
Velké MeziříčíSlovácko "B"1:0
ŠardiceŽďár n. S. 1:0
BlanskoVyškov3:2
ProtivanovTřebíč0:2
Uherský BrodBoskovice2:1
8. kolo 27. září 2009
Domácí Hosté Výsledek
RosiceVelké Meziříčí5:1
OtrokoviceBoskovice1:2
TřebíčUherský Brod2:0
Žďár n. S. Blansko3:0
Slovácko "B"Šardice3:2
NapajedlaPelhřimov2:2
RousínovKonice1:0
VyškovProtivanov2:1
9. kolo 4. října 2009
Domácí Hosté Výsledek
ŠardiceRosice3:0
KoniceOtrokovice0:0
PelhřimovRousínov1:0
Velké MeziříčíNapajedla3:2
BlanskoSlovácko "B"0:0
ProtivanovŽďár n. S. 2:1
Uherský BrodVyškov3:0
BoskoviceTřebíč0:0
10. kolo 11. října 2009
Domácí Hosté Výsledek
RosiceBlansko2:0
OtrokoviceTřebíč0:0
VyškovBoskovice2:0
Žďár n. S. Uherský Brod3:0
Slovácko "B"Protivanov3:1
NapajedlaŠardice0:0
RousínovVelké Meziříčí1:2
KonicePelhřimov0:4
11. kolo 18. října 2009
Domácí Hosté Výsledek
ProtivanovRosice2:0
PelhřimovOtrokovice0:1
Velké MeziříčíKonice3:1
ŠardiceRousínov3:0
BlanskoNapajedla4:0
Uherský BrodSlovácko "B"1:1
BoskoviceŽďár n. S.3:4
TřebíčVyškov1:0
12. kolo 25. října 2009
Domácí Hosté Výsledek
RosiceUherský Brod4:2
OtrokoviceVyškov0:1
Žďár n. S.Třebíč1:1
Slovácko "B"Boskovice4:1
NapajedlaProtivanov0:2
RousínovBlansko1:1
KoniceŠardice1:6
PelhřimovVelké Meziříčí2:0
13. kolo 1. listopadu 2009
Domácí Hosté Výsledek
BoskoviceRosice3:1
Velké MeziříčíOtrokovice1:1
ŠardicePelhřimov2:0
BlanskoKonice0:2
ProtivanovRousínov0:3
Uherský BrodNapajedla2:0
VyškovŽďár n. S.1:2
TřebíčSlovácko "B"1:2
14. kolo 8. listopadu 2009
Domácí Hosté Výsledek
RosiceTřebíč1:1
OtrokoviceŽďár n. S.0:1
Slovácko "B"Vyškov2:1
NapajedlaBoskovice4:2
KoniceProtivanov1:1
RousínovUherský Brod1:2
Velké MeziříčíŠardice1:0
PelhřimovBlansko2:2
15. kolo 2. září 2009
Domácí Hosté Výsledek
VyškovRosice2:1
ŠardiceOtrokovice3:1
BlanskoVelké Meziříčí3:0
ProtivanovPelhřimov1:0
Uherský BrodKonice0:5
BoskoviceRousínov2:2
TřebíčNapajedla5:0
Žďár n. S.Slovácko "B"0:1
...
 
Stránky připravil, aktualizuje a upravuje Franta dle informací dodávaných fotbalovým klubem FC Slovan Rosice.